יש לכם אירוע ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל?

לארגן אירוע זאת לא משימה קלה. גם אם זאת לא הפעם הראשונה שלכם.

רשימות של משימות, התחשבות באורים ובבעלי השמחה, מציאת ספקי שירות טובים שיתנו לכם תמורה טובה למחיר ועוד ועוד ועוד.

תנו לנו להוריד לכם את האוכל מהראש.

אנחנו בזר מטעמים, מציעים שירותי קייטרינג בשרי או חלבי כשר בכפר סבר ובכל הסביבה.

אוכל פשוט טעים שמתאים לכם ולאירוע שלכם

אנחנו מציעים תפריט קייטרינג בשרי. בתפריט הבשרי שלנו תוכלו לבחור בין מגוון רחב של מנות ראשונות, עיקריות ואחרונות.

הכל בהתאם לטעם שלכם, להתאמה לקהל האורחים שלכם וכמובן שדם לתקציב האירוע.

קייטרינג בכפר סבא – יש רק דרך אחת לתכנן אירוע מושלם!

מנה בריאה ומזינה

כל אירוע טוב שאותו מתכננים מתחיל וצועד על קיבתו, כן, מאז ועד היום לאנשים יש את שאלת השאלות כשהם מגיעים לאירוע וזה בעיקר מתחיל ב "איך יהיה האוכל"? בדיוק בשלב הזה רצינו לדבר אתכם על אירוע שבין רגע יכול לשדרג את עצמו לו רק היינו בוחרים את הבחירה הטובה והפעם, קייטרינג בכפר סבא.

כאמור, אנשים אולי לא יזכרו את האירוע לפרטי פרטים, אבל כשהאוכל יהיה טוב פחות הם לבטח יזכרו לומר את זה ולכן, בדיוק כאן, רצינו לדבר אתכם על איך בוחרים שירותי קייטרינג שלא רק יודעים להבטיח אלא לקיים את הטעמים המשובחים ביותר!

מתלבטים בין חברת קייטרינג בתל אביב לבין קייטרינג בכפר סבא? אם אתם מחליטים לערוך אירוע חברה, אירוע ביתי או אפילו אירוע חתונה, בר, בת מצווה פרטי, זה בהחלט מצריך מכם כמה דברים כמו:

מה מידת הכשרות של האוכל? זה חשוב כי יש בהחלט אנשים שהכשרות חשובה להם ואם ייוודע להם שאין לכם את הכשרות המתאימה ספק אם יוכלו להגיע ולשמח אתכם ביום החשוב אותו תכננתם ועמלתם בעמל רב.

לכן, במעמד הכשרות, המלצתינו היא פשוט לבקש מחברת הקייטרינג להציג לכם תעודת כשרות או לחפש אחת כזאת באתר הבית שלהם. לרוב, חברה שתציג בפניכם את כל הנתונים הנ"ל היא בעיקר חברה שאין לה מה להסתיר, פועלת בשקיפות מלאה ויכולה בהחלט לספק לכם את המענה המלא למה שאתם צריכים באמת.

לצד הכשרות, חשוב מאוד לדבר על מספר המנות ואופי האורחים שלכם וטעמם האישי, כשאתם יודעים את הנקודות הנ"ל תוכלו להמשיך מכאן ולהחליט אילו מנות תחשבנה טבעוניות, צמחוניות ואילו בשריות או חלביות. בגדול כך תוכלו להחליט בדיוק על "איזה קייטרינג תלכו".

מנה בריאה ומזינה

איך יודעים שזה מה שאתם צריכים? בדיקת התפריט בצורה קפדנית

בשלב הזה, שאתם כבר יודעים הכול אודות מידת הכשרו, כמות האורחים ואופיים, אפשר לעבור ולדקדק באופי המנה.

יש תפריטים המורכבים מכמה סוגי מטבחים ואין להם אפיון מסוים ויש תפריטים שהם ספציפיים ביותר לאופי האנשים, עדה, מקורות ועוד.

כבר בשלב הזה חשוב להכניס גם את עניין העדפותיהם של קהל היעד שלכם, האם רובם צמחוניים או טבעונים? אם כן, כאן יהיה חשוב לנצל והתאים את המנה הצמחונית, חלבית או בשרית לפי הדרישה.

גם עניין העדפות עולה כאן בחשבון והוא מדבר כאמור על סוג המנה הצמחונית, בשרית, חלבית ועוד.

עניין נוסף שחשוב לדבר עליו זה לא רק מה מגישים אלא איך מגישים, האם זה יקרה באמצעות בופה או צוות מלצרים? גם כאן, יידרש מכם להתחשב בסוג האירוע, סוג האורחים ובסופו של דבר בהעדפה הנכונה ביותר לאופי של כל הצדדים.

מחפשים קייטרינג בכפר סבא? אל תשכחו את עניין ההמלצות

כלל נוסף ולא חשוב פחות הוא עניין ההמלצות ולכן אם אתם מחפשים שירותי קייטרינג בכפר סבא, בדקו עם קרובים ומכרים מה הם אומרים אודות שירותי הקייטרינג אותם אתם מתעדים לקחת.

ארגון או הפקת אירוע הן משימות מורכבות ביותר המצריכות ספקי שירות שיספקו לכם בסופו של דבר את התמורה הטובה ביותר וכאן אנחנו בזר מטעמים נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם את המנות הטעימות ביותר במחיר השווה ביותר!

מחפשים קייטרינג בכפר סבא המושתת על טהרת הטעמים הבשריים, חלביים, טבעוניים או צמחוניים?

שירותי הקייטרינג של זר מטעמים מגיעים לכל אזור בכפר סבא ומאפשרים לכם לקיים אירוע שייקלע לטעמכם ובעיקר לטעמם של האורחים היקרים!

מגוון של מנות טעימות ונפלאות ביופיין מוצעות לכם כאן ועכשיו- הכול בהתאם לקהל היעד שלכם ולצד התקציב שהקצבתם לעצמכם מראש!

קייטרינג זר מטעמים – על אוכל טוב לא מתפשרים!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-2305904
או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-2305904
או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!