זר מטעמים לעסקים וארגונים

קייטרינג זר מטעמים מתמחה בשירותי הסעדה למפעלים, ארגונים, חברות, בתי אבות ומוסדות טיפוליים. התפריט העשיר והכשר של קייטרינג זר טעמים נוצר בהתאמה אישית לצרכים שלכם ע"י שף הבית והתזונאית של קייטרינג זר מטעמים וכולל מנות ראשונות, מנות עיקריות עם מגוון תוספות.

זר של בריאות בכל מנה

כל הארוחות לארגונים ולבתי אבות מיוצרות ומבושלות מדי בוקר במטבח המרכזי של קייטרינג זר מטעמים, תוך שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים עם ערכים תזונתיים גבוהים: בשר מובחר, דגים טריים, דגנים, קטניות, תבלינים, פירות וירקות שנבחרו בקפידה וללא מזון מעובד או תוספים תעשייתיים.

מנה בריאה ומזינה
מנה בריאה ומזינה

בקרת איכות – השקט הנפשי שלכם

בתום הבישול וההכנה, כל משלוח עובר ביקורת איכות קפדנית ונשלח אליכם ישירות באמצעות צוות ההפצה של זר מטעמים, במכלי נירוסטה בריאותיים, המאוחסנים בטרמופורט השומר על חום המזון עד ההגשה.

מטעמים שתמיד מרגישים בבית

המבחר הגדול והטעם הביתי המאפיינים את הארוחות של קייטרינג זר מטעמים, מבטיחים שהעובדים או הדיירים שלכם ייהנו ממגוון ארוחות טעימות ומאוזנות בטעם ביתי בכל ימי השבוע.

זר מטעמים לעסקים ולארגונים – קייטרינג לעסקים שרוצים ליהנות ולחסוך!

הדבר החשוב ביותר מתחיל ונגמר בארוחות מושלמות וכך גם במקום העבודה, אם יש לכם עניין או רצון להשקיע בעובדים שלכם כדי שישקיעו בכם בחזרה, כל מה שאתם צריכים זה שירות הסעדה למפעלים או קייטרינג למפעלים בכל יום.

כן, לא תאמינו עד כמה שירותי קייטרינג בכל יום יעשו את זה הכי טוב שאפשר ובזכות מזון מושקע וטעים, העובדים שלכם יעריכו אתכם, יעריכו את מקום העבודה ויחזירו לכם באופן שיפתיע אפילו אתכם.

אז מאיפה מתחילים? במדריך שלפניכם נסייע לכם לבחור קייטרינג למפעלים או שירותי הסעדה למפעלים שישמרו על העובדים שלכם יעילים לארגון והכי חשוב, יחזיר אותם שמחים למשימותיהם בזכות מקסימום ארוחה במינימום זמן הפסקה.

בחירת שירותי קייטרינג למפעלים – הכול מתחיל ונגמר בתזונת העובד

שלא בדומה להסעדת אירועים, כאן מדברים על שירותי הסעדה למפעלים – קשר המחייב קצת יותר מזה ומכניס את המסעיד והסועד למשהו קבוע המצריך לא פעם ולא פעמיים חשיבה "אל מחוץ לקופסה".

למה זה כל כך חשוב? תפריט עשיר, בריא, מגוון, מושקע ואכפתי בהחלט משדר את מלוא האכפתיות שלכם המעסיקים כלפי העובדים שלכם וכאן, בדיוק כאן כל מה שאתם צריכים זה שירותי קייטרינג למפעלים יום יום או קייטרינג לעסקים שמבינים את הנקודה, משקיעים בעובדים שלהם ומקבלים את אותו היחס בחזרה.

שיפודים

איך בוחרים קייטרינג לעובדים במפעל או במשרד?

אחד הדברים החשובים ביותר במעמד בחירת קייטרינג למפעלים או שירותי קייטרינג למשרדים זה עניין הגמישות, הבנת הלקוח, הצרכים שלו או נכון יותר הצרכים של העובדים שלו. אז מה קודם למה ומאיפה מתחילים? בכמה מילים אתם צריכים לבנות את התפריט בדיוק על פי הצרכים של העובד שלכם ולא, זו לא חייבת להיות משימה קשה.

חברת קייטרינג בעלת ידע, מוניטין וניסיון תבחן את הצרכים שלכם ותבנה תפריט מדהים, אנין טעם אבל בעיקר אחד כזה הניתן לשינוי וגיוון בכל עת ותוך התראה קצרה ביותר.

מבין כל העקרונות, עולה גם עניין הטריות של המנות, הניקיון ורמת ההכנה תוך שמירה על אסתטיות וניקיון – דבר שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם בוחרים חברת קייטרינג לצרכי שירותי הסעדה למפעלים.

כאמור, לפני שאתם בוחרים שירותי הסעדה מתאימים, אל תפסחו על שירותים המציעים לכם תפריטים קולינריים, עם צוות עובדים איכותי הפועל על פי כל הנחיות הניקיון ומענה לכל הדרישות שלכם גם בשעות או מצבי לחץ.

דבר נוסף שלא חשוב פחות הוא עניין המחיר, כמה זה אמור לעלות לכם שירותי הסעדה למפעלים ולא רק לטווח הקצר אלא לטווח התקשרות ארוך יותר.

במצב הזה, חשוב למצוא את העלויות שתהיינה רווחיות לעסק ומכאן גם בחירת מנות שתתומחרנה במחירים שיהיה נוח לעמוד בהם לזמן הארוך ביותר – כאמור כמה שיותר תחרותי כך טוב יותר.

עניין נוסף שחשוב לדבר עליו הוא עניין של כמויות המזון, אם מדובר בכמויות ומנות גדולות יותר אז זה בהחלט ידרוש מכם לבחור חברת קייטרינג שמבינה, מתמחה ויכולה לעמוד בסדר הגודל והלוז שהקצבתם לה.

שלא כמו ארוחות רגילות, הכנה בקנה מידה תעשייתי דורשת לא מעט ניסיון וותק ואם אין אותו לא משנה עד כמה יהיו לכם מוצרי גלם מצוינים, זה עלול לא לעבוד בזמן אמת.

כאמור, הזמן של העובדים שלכם חשוב ביותר ומכאן גם הדרישה אליכם לאתר חברת קייטרינג שמבינה את זה ובזכות וותק וניסיון תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים תוך שמירה על איכות, יעילות ואנינות טעם ללא פשרות.

אז אם מצאתם חברת קייטרינג טובה, וודאו "כי מילה שלה זו מילה"! מבטיחים, מכינים ומגיעים בדיוק על פי לוחות הזמנים הקבועים שאותם הקצבתם מראש.

פרמטר נוסף הוא המיקום, כדי שתוכלו לקבל את המנות בזמן שנקבע מראש, ראוי לאתר שירותים הקרובים למקום העסק שלכם או לחילופין יכולים להציע לכם הגעה בזמן המתאים – זאת מתוך ניסיון ואזורי שירות להם הם מספקים את מנות המזון בצורה הטובה ביותר וללא תקלות או ניהול זמן שאיננו נכון.

כל הנכתב כאן למעשה מגיע לנקודה עיקרית אחת שמתחילה ונגמרת בבירור צורך מאוד מסוים, הגעתכם לפגישה מסודרת שבה תגדירו את כל הכללים ואת כל הדרישות וכמובן לא לשכוח לספר על היקף העובדים וכמות המנות הנדרשת.

מצאתם שירותי קייטרינג להסעדת מפעלים? הנה כל היתרונות שיש בזה

מעבר לעניין התזונה והעניין הקולינרי, כאשר אתם בוחרים שירותי קייטרינג לצרכי הסעדה במפעלים, אתם מקבלים מנות ייעודיות בדיוק על פי צרכיו של העובד – כך שכאן שום שאלה לא תישאל, שום חשש לא יתקיים והכול יתנהל על פי הספר.

מרגע שאתם בוחרים שירותי הסעדה כבר לא צריך לחכות להגעת המזון, אין צורך בלקיחת זמני ארוחת צוהריים ארוכים מהרגיל ולצד אנינות טעם ושפע, הזמן כבר לא הופך לפרמטר כי הכול מתנהל בדיוק כפי שתכננתם מראש!

לחכות לאוכל? לאכול ולהתאקלם למצב רגיל לאחר האוכל? זהו שלא! כי כשיש לכם שירותי הסעדה קבועים זה הולך לחסוך לכם הרבה יותר מזמן!

הזמנתם שירותי הסעדה קבועים לעובדים שלכם? צפו לעובדים חזקים, מרוצים, מוזנים בצורה בריאה וכשהם ירגישו שהשקיעו בהם, הם לבטח ישקיעו בכם בחזרה.

מנה בריאה ומזינה

בודקים לפני שמחליטים – כך תבדקו את שירותי ההסעדה לפני שתעשו את ההחלטה הנכונה

סקר שווקים הוא בהחלט עניין המצריך ניסיון ובפרט כאשר מדובר בהסעדה של אנשים אחרים, או אז נדרשת רמת רגישות ובדיקה מדוקדקת במיוחד.

אז איך עושים את זה נכון? כדי שתוכלו להבטיח את הטוב ביותר עבור העובדים שלכם חשוב כי נציג מטעמכם או אפילו אתם תפגשו עם נותני השירות קודם לכן. הנציג או אתם תבצעו את הבדיקה ברמה הגבוהה ביותר והיא תכלול טעימות, חומרי גלם, איכות השירות והצמדות לכל התקנים המחמירים.

כמו כן, אם עניין הכשרות חשוב לכם, גם את זה אפשר לבדוק באמצעות דרישה להצגת תעודות שלעיתים אף מופיעות באתר נותן השירות – בדיוק כמו באתר הבית שלנו.

הבדיקה שערכתם אינה מספיקה לכם? המלצתינו היא לגשת ולבקר במפעל שנותן השירות מספק שם הסעדה ולבדוק את הדברים בזמן אמת.

ביצעתם את כל הבדיקות ועדיין לא משוכנעים? תמיד אפשר לבקר באתר של נותן השירות ולקרוא על על על על אודות חברות ומוסדות הממליצים על השירות. אלו ואחרים בהחלט יוכלו לסגור לכם את החלק החסר וכך לסייע לכם לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר.

לסיכום חלק זה, אפשר לומר כי כאשר בוחרים שירותי הסעדה למפעלים יש להביא בחשבון מה באמת אתם צריכים מאותה החברה? מה המרכיבים שחשובים לכם באמת? בגדול, מעבר לטעם ולגיוון הטעמים, חשוב ביותר לדבר על לוח זמנים תקין גם במקרים לא שגרתיים, פקקים או כל תקלה שלא תהיה וכפי שכבר צוין ויצוין כאן כמה וכמה פעמים, עמידה באתגר של ייצור מנות איכותיות גם אם מדובר ביותר מכמה מנות בודדות!

מתלבטים בין חברה כזו או אחרת? הניסיון והמוניטין הם שיעידו עד כמה החברה שעומדת מולכם אכן בעלת יכולת לספק לכם קייטרינג בכל סדר גודל תוך התחשבות בכל הפרמטרים שצוינו כאן.

כמה עולה קייטרינג או שירותי הסעדה למפעלים ועסקים?

הצעת המחיר על על על על אודות שירותי הסעדה מושתת על כמה וכמה פרמטרים שלא ניתן למדד אותם בשיחת טלפון או בצורה חפוזה מדי.

לכן, במעמד הזה המלצתינו היא לקבוע פגישה ראשונית באמצעות אתר נותן השירות או בשיחת טלפון.

הפגישה הראשונית תברור יחד אתכם את הצרכים של העובדים, את הצרכים שלכם וכן את ההיבט הפיננסי שיהפוך את העסקה שלכם למשתלמת ביותר.

מבין כל ההצעות, חשוב מאוד לברור חברה שיכולה לספק לכם מחירים ושירותים שאינם מושתתים על תחרות!

כמות המנות, סוג המנות, זמן הגעה, תוספות ועוד, כל אלה הם רק חלק מנגזרת הפרמטרים שיכללו בהצעת המחיר ללא התחייבות שתסייע לכם להחליט האם אתם הולכים על השירות הזה או עוברים לנותן השירות הבא.

שאלות ותשובות בנושא קייטרינג למפעלים

הדבר הנכון ביותר שתעשו הוא לקבוע את הדברים הללו מראש במעמד של חתימת ההסכם אם כי בגדול, כל חברה ודרכיה לשפות את הלקוח בקרות מקרה שכזה.

בכל אתר ובכל בית עסק תוכלו לראות על הקיר או בתוך האתר עצמו תעודה המעידה על כשרות של המקום כך שאין שום בעיה. לצורך העניין, אם תבחרו בשירותי הקייטרינג שלנו, תוכלו לבקר בדף העוסק בכל הרישיונות, כללי התקן המחמירים וכן תנאי הכשרות עליהם אנו לא מתפשרים.

בוודאי שכן, כאמור, במעמד הפגישה וסגירת הדברים אפשר בהחלט לקחת את כמות העובדים ועל פי אפיון מסוים לנתב את המנות כך שתתאמנה לכל העובדים ולא רק על פי טעם אלא גם על פי העדפתם האידיאולוגית או האישית.

זר מטעמים לעסקים ולארגונים – עוזרים לכם לשמור על עובדים איכותיים לטווח הארוך

כאמור, מאחרי כל עובד או פעילות מוצלחת עומד מעסיק שמשקיע, מטפח ומפנק את העובדים בארוחות מדהימות על תקן יום יומי.

מחפשים דרך חדשה לייעל את הארגון? רוצים לספק לעובדים שלכם את התחושה שהם שווים לכם יותר מהכול? קייטרינג זר מטעמים מתמחים בשירותי הסעדה הטובים ביותר לארגונים קטנים, גדולים, בינוניים, חברות, מפעלים, בתי אבות, מוסדות טיפוליים וכל השאר.

לצד שלושה עשורים רצופים אי אפשר להתעלם מההצלחה שמדברת בעד עצמה. קייטרינג זר מטעמים בניהולו והקמתו של סלומון כהן מביאה את הבשורה הקולינרית החדשה באמצעות שמירה על כל התקנים המחמירים, מנות ראשונות, עיקריות, מגוון תוספות והתאמה אישית לכל עובד ועובד.

הסוד להצלחתו של סלומון כהן וקייטרינג זר מטעמים גלום בעיקר במוניטין רב שנים שנבנה על יצירת מנות ובסמיכות להגעתן.

במטבח המרכזי שנמצא באזור התעשייה נתניה עמלים זה שלושה עשורים, טובי המוחות והשפים מבית היוצר שלנו ויוצרים עבור העובדים שלכם את מיטב המנות תוך התחשבות באיכות, הקפדה על חומרי גלם והשארת החומרים המשמרים, המעובדים והתעשייתיים מחוץ לשטחי המטבח.

רגע לפני שהמזון יגיע אליכם, הוא יוכנס אל תוך כלי נירוסטה ייעודיים, תחת אחסון בטמפרטורה הנכונה – הכול כדי להשביע את רצונכם האישי ורצון העובדים.

מחפשים ארוחות מאוזנות, טעימות, מגוונות ובעיקר משאירות טעם של עוד? קייטרינג זר מטעמים שם לו עוד לפני שלושה עשורים להגדיר בכל פעם מחדש את הטעם ואת האיכות כך שכולם יהיו מרוצים!

בסיכומו של דבר, העידן החדש והקדמה דורשים מכם שלא לוותר, לבצע סקר שווקים מעמיק ובפרט כאשר מוטלת על כתפיכם משימה מאתגרת כמו הסעדה של מפעל שלם.

אז אם ביצעתם השוואה ובדקתם את המחיר, את הטעמים ואת איכות החומרים, עכשיו כל מה שנשאר זה רק לבחור את הנכון ביותר. אתם בוחרים את המנות הטובות ביותר ואנחנו בזר מטעמים כבר יודעים, איך ומתי לספק לעובדים שלכם את הטוב, המשובח והטעים ביותר!

קייטרינג זר מטעמים ממציאים מחדש את כל כללי הקייטרינג.

בקרו באתר הבית שלנו, השאירו פרטים בצור קשר או באמצעות שיחה וקבלו את מלוא האפשרויות של הסעדה מבוססת הבנת הצרכים, התאמה אישית, אכפתיות והכי חשוב שמירה על האינטרסים של העובדים ושל העסק שלכם!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-2305904
או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 077-2305904
או השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם!